Select Page


مهدی عبدی مدیرعامل «شرکت حکمت پولاد خورگام»: «حکمت پولاد خورگام» در آینده جزء 5 شرکت برتر و بزرگ تولید کننده گاتر در دنیا می شود

شرکت حکمت پولاد خورگام با دو برند HPK و DAKOTA و با تکیه بر یک دهه فعالیت و تجربه در زمینه تولید انواع گاتر، گریل و کفشور خطی یکی از پیشتازان و اولین تولید کننده گاتر و شاوردرین در ایران است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی پرسنل خود توانسته بخشی از بازار اروپا و خاورمیانه را در دست بگیرد. این شرکت تمامی خدمات فنی در حوزه تخصصی خود را از طراحی تا تولید با ظرفیت داخلی انجام و با پشتوانه تیم تحقیق و توسعه خود هر روز نیازهای جدید بازار را یافته و راه حلی برای پاسخ گویی و رفع مشکل ارائه می دهد. این شرکت در سه سال متوالی عنوان برند صادرکننده برتر گاتر،گریل و کفشور خطی در نمایشگاه بین المللی ساختمان را دریافت نموده و قصد دارد در سال های آینده جزء 5 شرکت برتر و بزرگ تولید کننده گاتر در دنیا شود.
این شرکت در پروژه های ایران مال، تهران مال، مشهد مال، پرستیژ لند اصفهان، پارک سنتر، هتل بوستان، داروسازی آریا، کارخانه مهیا پروتئین، دارو سازی آریا، کو پلیمر اصفهان و … حضور داشته و سابقه ی همکاری با شرکت آرمان ابنیه، لوتوس، پدیده رویای قرن، ستاره عمران زمین، نماکاران هزاره سوم، کلبه سازان عمران البرز و … را داشته است.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با مهدی عبدی مدیرعامل شرکت حکمت پولاد خورگام گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:
لطفا تاریخچه ای از فعالیت ها و مسیر رشد و توسعه شرکت حکمت پولاد خورگام را برای مخاطبان ما تشریح کنید؟
شرکت حکمت پولاد خورگام 10 سال پیش فعالیت خود را در زمینه زمینه تولید انواع گاتر، گریل و کفشور خطی اغاز کرد و به عنوان اولین تولید کننده گاتر و شاوردرین در ایران فعالیت خود را آغاز کرد و موفق شد در طی فعالیت خود به بازارهای اروپایی و خاورمیانه صادرات داشته است. در سه سال متوالی عنوان برند صادرکننده برتر گاتر،گریل و کفشور خطی در نمایشگاه بین المللی ساختمان را دریافت کرده است و قصد داریم در سال های آتی جزء 5 شرکت برتر و بزرگ تولید کننده گاتر در دنیا شویم.
لطفا درخصوص گاتر و گریل و کاربری محصولات شرکت حکمت پولاد خورگام توضیح دهید؟
گاتر و کانال جوی و آبراهه ای پیش ساخته از جنس پلاستیک، استنلس استیل و یا بتن پلیمری بوده که جهت جمع آوری آب های سطحی در محیط های مختلف از جمله پارکینگ، خیابان های شهری، بزرگراه ها،فرودگاه ها،بنادر، موتورخانه، کف سوله کارخانجات، آشپزخانه صنعتی، دور استخر، بام، تراس، کارواش، سرویس بهداشتی و …استفاده می شود. گریل نیز درپوش این کانال هاست که بسته به نوع کاربری و محل استفاده از گاتر می تواند انواع مختلفی داشته باشد.
در زمینه تحقیق و توسعه چه اقداماتی انجام داده اید و تاکنون موفق به کسب چه گواهینامه هایی شده اید؟
شرکت در راستای تولید و بهینه سازی محصولات، از گروهی قوی در تحقیق و توسعه بهرمند بوده و با دانش روز دنیا در جهت بهبود هرچه بیشتر محصولات حرکت می کند و موفق به دریافت گواهینامه ISO14001، گواهینامه ISO10006 شده است.
در زمینه مشتری مداری چه گام هایی برداشته اید و توانایی های فنی شرکت را شرح دهید؟
تیم فنی و اجرایی این شرکت توانایی تولید گاترهای استنلس استیل شیب دار در طول ها، طرح ها و ابعاد مختلف و با توجه به نیازهای مشتریان گرامی را دارد. همچنین قابلیت تولید سفارشی در محصولات شاوردرین و گریتینگ های استنلس استیل و گالوانیزه نیز وجود دارد. کارشناسان فنی ما در صورت درخواست مشتریان با حضور در محل پروژه پیشنهادات و مشاوره لازم را ارائه و در صورت نیاز به برداشت ابعاد و نقشه می پردازد تا قطعات مطابق با نیاز ایشان طراحی و تولید گردد.
تاکنون چه پروژه هایی را انجام داده اید؟
این شرکت در پروژه های ایران مال، تهران مال، مشهد مال، پرستیژ لند اصفهان، پارک سنتر، هتل بوستان، داروسازی آریا، کارخانه مهیا پروتئین، دارو سازی آریا، کو پلیمر اصفهان و … حضور داشته و سابقه ی همکاری با شرکت آرمان ابنیه، لوتوس، پدیده رویای قرن، ستاره عمران زمین، نماکاران هزاره سوم، کلبه سازان عمران البرز و … را داشته است.Source link

EnglishPersian