Select Page


شبنم روحی مدیرعامل شرکت پارس آوین تهویه عنوان کرد: تلاش مستمر شرکت پارس آوین تهویه در مسیر تامین نیاز بازار تاسیسات

شرکت پارس آوین تهویه، حاصل یک تفکر نوین و تجربه ۱۴ ساله است که از سال ۱۳۹۹ توسط مدیران و راهبران فکری آن پایه‌گذاری و در نیمه اول سال ۱۳۹۹ گام‌های اجرایی برای تاسیس شرکت برداشته شد. این شرکت با بهره مندی از سال ها تجربه و فعالیت موسسین و مدیران خود در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع، به ویژه تامین و خدمات پس از فروش الکتروپمپ های گراندفوس و شیرهای کنترلی دانفوس تاسیس شده است. شرکت پارس آوین تهویه با تکیه بر تجربیات گذشته، خلاقیت و دانش فنی نیروهای جوان، در مسیر تامین نیاز بازار تاسیسات تلاش مستمر داشته است و پیش به سوی تکنولوژی های جدید قدم بر میدارد و در راستای تحقق اهداف و رضایت مشتری های محترم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

اقتصاد نمایشگاه به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان با شبنم روحی مدیرعامل شرکت پارس آوین تهویه درباره چشم اندازها و برنامه های این شرکت گفت و گویی انجام داده است:

*شرکت پارس آوین تهویه در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟

شرکت پارس آوین تهویه با بهره مندی از نیروهای باتجربه در زمینه تولید بوسترپمپهای آبرسانی و آتشنشانی در اواسط سال 1400 تصمیم به راه اندازی خط تولید محصولات مذکور را نمود. و ایمان داریم با تکیه بر تجربیات خود و نیروهای مجرب گام بزرگی در عرصه صادرات بوسترپمپهای آبرسانی و آتشنشانی خواهیم برداشت.

*شرکت پارس آوین تهویه در یکسال اخیر چه گام های را برای توسعه فعالیت های خود برداشته است؟

با استخدام نیروهای نخبه و راه اندازی خط تولید بوسترپمپها گام بزرگی برای توسعه شرکت و ایجاد بستری مناسب برای خدمات هر چه بیشتر و بهتر به مشتریان خود برداشته ایم.

*در نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان از چه محصولات جدیدی رونمایی می کنید؟ محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ مزیت محصولات آوین تهویه نسبت به سایر محصولات بازار چیست؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، خرسندیم از بوسترپمپهای آبرسانی و آتشنشانی خود رونمایی نمودیم و مفتخریم به اطلاع مشتریان خود برسانیم با تکیه بر دانش 20 ساله مدیران تولید خود، موفق به تولید محصولات با کیفیت در این راستا شده ایم. از طرفی با بهره مندی از واردات محصولات به روز گراندفوس، توانسته ایم محصولات با موتورهایی با راندمان بالاتر از محصولات قدیم گراندفوس به بازار ارائه دهیم.

* در زمینه مشتری مداری چه گامهایی برداشته اید؟

شرکت پارس آوین تهویه به منظور اطمینان خاطر مشتریان گرامی از ارایه خدمات پس از فروش، تعهد دارد تا مشتریان را نسبت به حقوق خود در استفاده از این خدمات آگاهی بخشد. در همین راستا به عنوان معدود شرکت­هایی که در این مسیر گام برداشته ­اند، شرایط و مزایای خدمات پس از فروش خود را تحت عنوان “منشور حقوق مشتریان”  در تمامی کاتالوگها و وب سایت خود در اختیار مشتریان قرار داده است.

*در زمینه اشتغالزایی در سال 1400 چه اقداماتی انجام داده اید؟

با راه اندازی خط تولید بوستر پمپهای آبرسانی و آتشنشانی و جذب نیرو در کارخانه و همچنین استخدام نیروهای نخبه در راستای توسعه فعالیتهای شرکت .

*وضعیت امروز صنعت تاسیسات ساختمان را چگونه ارزیابی می کنید؟

با تکیه بر دانش فنی مشاوران محترم این صنعت، پیشرفت های چشمگیری نسبت به سال های گذشته داشته ایم اما با توجه به محدود بودن حامل های انرژی امید است به سوی طراحی اقلام تاسیسات ساختمان که با کمترین مصرف انرژی بیشترین راندمان را دارند، قدم برداریم.

* توصیه شما برای موفقیت کارآفرینانی که قصد ورود به این صنعت را دارند، چیست؟

راه‌اندازی کسب ‌وکار یک چالش است و توسعه و ارتقای آن چالشی دیگر پس میدان نبردتان را انتخاب کنید، به دنبال دستیابی به مشتریان بیشتر باشید، شما می‌خواهید بزرگ شوید و سودآوری داشته باشید پس تلاش کنید یک بازی جدی را آغاز کنید.

*نظر شما درباره نمایشگاه تاسیسات ساختمان 1400 چیست؟ این نمایشگاه چه کمکی به رونق این صنعت می کند؟

این نمایشگاه فرصت خوبی برای تبادل اطلاعات و حرکت به سوی یک اقتصاد باز و رو به رشد است. فرصتی برای ارتباط رو در رو با مشتریان و آشنایی بیشتر با خواسته ها و علایق آنها و ارزیابی کارشناسانه بازارهای مختلف می باشد.Source link

EnglishPersian