Select Page


بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور از 7 لغایت 10 آبان ماه سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی شرکت های فعال در حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی امسال از آخرین دستاوردها و نوآوری های خود رونمایی می کنند همچنین نمایشگاه باعث ایجاد همکاری و تعامل میان فعالان این صنعت و زمینه سازی برای حضور در بازارهای بین المللی خواهد شد.

 نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی تهران (Sportex Iran) دارای اهداف مهمی چون ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارایه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش‌های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی، است. در این نمایشگاه، جدیدترین و نوین ترین صنایع ، تجهیزات و وسایل ورزشی تولید شده در بزرگ ترین و معتبرترین شرکت‌ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همچنین برنامه ها و خدمات مختلف ورزشی تفریحی ، ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین نهادها و شرکت های ارائه دهنده خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن ها ورزشی (کف پوش‌ها، تابلوها) نیز حضور پررنگی در این رویداد دارند.

در این نمایشگاه شرکت های ورزشی در زمینه های لوازم و تجهیزات پزشکی- ورزشی، مکمل های دارویی و پروتینی، ادوات تجهیز مراکز سالن ها، ارائه دهندگان خدمات ورزشی، لوازم و تجهیزات بدنسازي و تناسب اندام، لوازم و تجهیزات کلیه ورزش ها انواع پوشاك و کفش ورزشی، انواع تورها و توپ هاي ورزشی و … حضور خواهند داشت.

گفتنی است، نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.Source link

EnglishPersian