Select Page

پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران 08 آذر 1401

پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران - businesstk.com

پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران 08 آذر 1401

افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص
افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران – نماد: گلديرا

موضوع: پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه

با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار)

به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 3,800,000,000,000 ریال به مبلغ 8,363,800,000,000 ریال از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور استفاده از

تمامي ظرفيت هاي متصور از تامين مالي که در تاریخ 1401/09/08 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

تاریخچه صنایع گلدیریان

شرکت گلدیران در 05 دی 1384 به صورت سهامی خاص تاسیس شد و به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده 24 فروردین 1400 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ 20 مرداد 1400 با نماد “گلدیرا” در سازمان بورس اوراق بهادار ثبت گردید.

بیش از سی‌سال از حضور گلدیران در خانه ایرانیان می‌گذرد. در چندسال اخیر برندی متمایز به‌نام جی‌پلاس را خلق کردند. تولیدات داخلی در بازار لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال، افق دیگری از دستاوردهای گلدیران را به‌‌معرض نمایش گذاشت.

گلدیران بسیار مفتخر می باشد که به‌واسطه عرضه محصولات جی‌پلاس، توانسته‌ایم بر قول و قرارمان مبنی بر ارتقا سطح کیفی زندگی مشتریانمان پایبند باشد.

از مزیت‌های اصلی گلدیران و برند انحصاری جی‌پلاس، می‌توان به عرضه محصولات متنوع و روز دنیا با قیمت مناسب، شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور و خدمات پس از فروش فعال در ۳۶۵ روزسال اشاره

کرد.
علاوه برآن هلدینگ گلدیران به عنوان یک برند کارآفرین ملی توانسته تا به امروز حدود ۲۸۰۰ نفر همکار را در خانه خود پذیرا باشد و انتخاب اول نیروهای جوان و نخبه کشور در جهت رشد و توسعه فردی در مسیر حرفه‌ای زندگی باشد.

فعالیت‌های گلدیران

گلدیران امروز نتیجه سه‌‌دهه فعالیت مستمر است. اعتماد مصرف‌کنندگان، سرمایه‌ای است که آن را به واسطه تعهد بر کیفیت محصولات و خدمات بنا نهاده ‌است.

ما در طول این سال‌های فعالیت، از یک سو با خانواده‌های ایرانی و از سوی دیگر با فروشندگان بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری در ارتباط بوده‌ایم.

این ارتباطات همواره ما را در جهت ارائه راهکارهای علمی و خلاقانه، معرفی برند، توزیع محصولات و برنامه‌ریزی‌های تبلیغاتی همراهی کرده است.

شرکت مشتریان گلدیران

شرکت مشتریان گلدیران، مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصـولات لوازم خانگی، صوتی تصویری و سیستم‌های تجاری را برعهده دارد.

این شرکت با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ مرکز پشتیبانی و خدمات مشتریان در سراسر کشور خدمات 24 ساعته شامل تامین قطعات و لوازم یدکی در سریع‌ترین زمان،

ارسال محصـولات خریداری شده به درب منزل (Home Delivery) و آموزش نحوه صحیح کار با محصولات را در حضور تکنسین‌های متخصص پاسخگو است.

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران با هدف آسوده کردن خیال دست اندرکاران صنعت ساختمان شامل پیمانکاران، مشاوران و شرکت‌های سازنده، ضمن به عهده گرفتن کل فرآیند طراحی، فروش، نظارت و اجرا تاسیسات تهویه مطبوع پروژه‌‎ها

و با هدف جلب رضایتمندی مشتریان، سه فاکتور کیفیت بالا، قیمت مناسب، خدمات و پشتیبانی سریع را سرلوحه خود قرار داده است.

از جمله خدمات این شرکت عبارتند از:

خدمات مهندسی و مشاوره حرفه‌ای به صورت رایگان
ارائه محاسبات مهندسی جهت برآورد بار برودتی و حرارتی مطابق با نوع کاربری و اقلیم آب و هوایی
ارائه نقشه‌های مهندسی از قبیل جانمایی، کانال و لوله کشی مطابق با استانداردهای جهانی
فروش محصولات تهویه مطبوع صنعتی بر اساس نیازمندی پروژه‌ها
نظارت بر اجرای عملیات لوله کشی، نصب و راه‌‌اندازی توسط مهندسین با تجربه

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران طی سال‌های اخیر جهت تامین کامل نیازمشتریان، اقدام به ارائه تمامی محصولات مرتبط با صنعت تهویه مطبوع در بازار کشور نموده است که می‌توان به

حضور گسترده در پروژه‌های تجاری، بیمارستانی، صنعتی (پروژه‌های نفتی و نیروگاهی)، مسکونی و کاربری خاص (تونل، دیتاسنتر، اتاق تمیز) و غیره اشاره کرد.

تولید و تامین کالا

گلدیران با دارا بودن دوسایت بزرگ در سیرجان کرمان (با بیش از 14 هکتار مساحت، ۷۰ هزار مترمربع زیربنای تولیدی -اداری شامل کارخانه‌های تولید تلویزیون، برد الکترونیکی، جارو برقی و یخچال فریزر)

و کاسپین قزوین (با بیش از ۵۰ هزار مترمربع مساحت و بیش از ۳۰ هزار مترمربع زیر بنای تولیدی-اداری شامل کارخانجات تولید ماشین لباسشویی با ظرفیت تولید سالانه ششصد هزار دستگاه) تولیدات انواع محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی به‌انجام می‌رساند.

وجـود این کارخانه‌ها، علاوه بر فرصت انتـقال فن‌آوری‌های نـوین به داخل کشور، فرصت‌های شغلی بسیاری را نیـز برای جوانان ایرانی ایجاد می‌کنند.

در بحث تامین نیز واحدهای بازرگانی، زنجیره تامین، مالی و بازاریابی در ستـاد مرکزی گلدیران وظیفه مذاکره با برندهای معتبر بین‌المللی و آماده‌سازی بسـتر مناسـب برای حضور این برندها در بازار داخلی را برعهده دارند.

شبکه فروش و توزیع گلدیران

شبکه توزیع گلدیران شامل 600 فروشگاه و نمایشگاه در سراسر کشور است. تعداد فروشگاه‌ها و حضور در نقاط کلیدی هر شهر، فرآیند دسترسی مصرف‌کنندگان به محصولات را بسیار آسان کرده است.

همچنین گلدیران با بیش از ۲۰ فروشگاه اختصاصی با برند گلدیران‌پلاس در سراسر کشور، تلاش داشته تا بهترین راهنمایی را برای خرید محصولات انحصاری گلدیران در ذهن مشتریان ثبت کند.

شرکت لجستیک گلدیران

لجستیک گلدیران، به عنوان بازوی اصلی گروه گلدیران در‌زمینه حمل‌و‌نقل و انبارداری ایفای نقش می‌کند. این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و انبارهای مکانیزه در تهران و شهرستان‌ها

کلیه عملیات لجستیکی محصولات را با سرعت و دقت از مرحله ترخیص تا انبارهای گلدیران، فروشگاه‌ها و در‌نهایت به درب منزل مصرف کنندگان (Home Delivery) به انجام می رساند.

گلدیران برای پاسخ به حجم تقاضای کالا و در جهت بهبود بازدهی خدمات انبارداری، بزرگترین و پیشرفته‌ترین انبار طبقاتی محصولات در خاورمیانه را احداث کرده است.

انبار یاقوت با بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع مساحت و۶۰۰۰۰ مترمکعب ظرفیت مفید ذخیره‌سازی، امکان تخلیه و بارگیری همزمان ۲۰ تریلی را فراهم کرده است.

مرکز تحقیقات گلدیران

مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه‌های همکار استاندارد صنایع گلدیران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در بخش برق و الکترونیک و با راه‌اندازی آزمایشگاه تلویزیون دیجیتال با هدف ارائه

خدمات آزمایشگاهی در زمینه عملکرد و گیرندگی سیگنالی تلویزیونی و گیرنده‌های دیجیتال با کاربری سیستم DVB-T و DVB-T2 آغاز کرده است.

این مجموعه در سال ۱۳۹۲ با توسعه و راه‌اندازی بخش‌های ایمنی، عملکرد و مصرف انرژی لوازم خانگی بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی مربوطه دامنه فعالیت‌ها را افزایش داده است.

این مرکز هم اکنون به عنوان آزمایشگاه دارای گواهی تأیید صلاحیت بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 و آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،

آماده ارائه خدمات در زمینه‌های آزمون، مشاوره، ساخت تجهیزات و برگزاری دوره‌های آموزشی به واحدهای تولیدی، واردکنندگان کالا، شرکت‌های بازرسی فنی و سایر متقاضیان محترم است.

فروشگاه آنلاین گلدیران پلاس

خرید آنلاین یکی از گزینه‌های محبوب مشتریانی است که می‌خواهند خریدی مطمئن و آسان را تجربه کنند. فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس با هدف ایجاد تجربه خرید سریع و آسان

برای مشتریان، فعالیت خود را در چند استان ایران آغاز کرده است و به‌زودی آماده ارائه محصولات در سراسر کشور خواهد بود.

نگرش تبلیغ نو

شـرکت «نگرش تبلیغ نو» از شـرکت‌های زیر مجموعه هلدینـگ گلدیران است که به ارائه خدمات تخصصی در حوزه تبلیـغات و بازاریابی می‌پـردازد.

ایده‌پردازی، طراحی و اجرای کمپین‌های ۳۶۰ درجه بازاریابی به‌صورت آفلاین و دیجیتال، از فعالیت‌های اصلی این شرکت است.

از جمله پروژه‌های اجرا شده این شرکت می‌توان به برگزاری کمپین‌های موفق دیجیتال، ساخت تیزرهای تلویزیونی، طراحی قالب‌های هنری، برگزاری کنفرانس‌های خبری و ایونت‌های تخصصی اشاره کرد.

 

شرکت افق پویان توسعه آماده همکاری در زمینه های متعدد خدمات مدیریت با شرکت های سهامی عام با شرایط ویژه می باشد که بعضی از این خدمات عبارت اند از:

• کارگاه های آموزشی

– کارگاه آموزشی افزایش بازدهی جلسات هیئت مدیره
– کارگاه آموزشی نرم افزارهای ویژه مدیران ارشد شرکت ها
– کارگاه آموزشی مذاکره های سازمانی و کسب و کار
– کارگاه آموزشی مدیریت زمان و افزایش بهره وری فردی

• تنظیم گزارش ها و اسناد

– تنظیم گزارش فعالیت سالانه و 6 ماهه
– تنظیم گزارش وضعیت پیشبرد اجرای استراتژی ها

• طراحی ابزارهای مدیریت

– داشبوردهای مدیریت سازمانی
– داشبوردهای مدیریت استراتژی هولدینگ
– داشبورد ارزیابی و اولویت گذاری خرید، تملک و ادغام شرکت ها

سایر خدمات شرکت افق پویان توسعه عبارتند از:

واحد مستقل خدمات مدیریت استراتژی

واحد مستقل خدمات حسابداری مدیریت

واحد مستقل خدمات مدیریت ریسک

واحد مستقل خدمات عارضه یابی و توسعه سازمانی

واحد مستقل خدمات ارزیابی و ارزشگذاری سازمان ها

خدمات مشاوره برنامه ریزی استراتژی

خدمات مشاوره مدل کسب و کار

خدمات مشاوره ساختار سازمانی

خدمات مشاوره مدیریت برند

خدمات مشاوره توسعه کسب و کار

خدمات مشاوره قیمت گذاری

خدمات مشاوره مدیریت محصول

خدمات مشاوره خرید، ادغام و مشارکت (M&A)

خدمات مشاوره برنامه بازاریابی و مارکتینگ پلن

خدمات مشاوره برنامه ریزی فروش

خدمات مشاوره مدیریت نوآوری

دانلود اطلاعیه کدال

گزارش توجیهی افزایش سرمایه

شرح مختصر:

پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران 08 آذر 1401 به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 3,800,000,000,000 ریال به مبلغ …

منبع:
سامانه کدال

شرکت صنايع گلديران
نماد: گلدیرا

Keywords:
پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران
افزایش سرمایه شرکت صنايع گلديران
شرکت صنايع گلديران
صنايع گلديران
گلديران

آگهی

محصولات
و خدمات

09039270756

استراتژی چیست - businesstk.com

استراتژی چیست؟ و ویژگی های استراتژی های موفق

استراتژی چیست؟ و ویژگی های استراتژی های موفق   معنی کلمه استراتژی کلمه "استراتژی" از کلمه یونانی "stratçgos" گرفته شده است...

آگهی

محصولات
و خدمات

09039270756

نمایشگاه شیرینی و اسنک دبی - https://businesstk.com/

نمایشگاه شیرینی و اسنک دبی ۲۰۲۲ ISM

نمایشگاه شیرینی و اسنک دبی ۲۰۲۲ ISM نمایشگاه شیرینی و اسنک دبی ۲۰۲۲ ISM Middle East نمایشگاه شیرینی و اسنک دبی ۲۰۲۲ (ISM Middle...
1400 06 17 خدمات مشاوره استراتژی 004

مشاوره استراتژی

1400 06 17 خدمات مشاوره عارضه یابی 006
1400 06 17 خدمات مشاوره مدیریت برند 002
1400 06 17 خدمات مشاوره Business Model 005

مشاوره

Business Model

1400 06 17 خدمات مشاوره مدیریت محصول 003

مشاوره مدیریت محصول

1400 06 17 خدمات مشاوره Marketing Plan 003

مشاوره

Marketing Plan

1400 06 17 خدمات مشاوره قیمت گذاری 003
1400 06 17 نوآوری 003 scaled

نیاز روز نوآوری

1400 06 17 کارآفرینی 007

نیاز روز کارآفرینی

1400 06 17 عارضه یابی 002

نیاز روز عارضه‌یابی

1400 06 17 پسا کرونا 002

نیاز روز پسا کرونا

1400 06 17 محیط زیست 003

نیاز روز محیط زیست

1400 06 19 ادج استراتژی 002

نیاز روز Edge Strategy

EnglishPersian