Select Page

مشاوره مدیریت کرج

مشاوره مدیریت کرج - https://businesstk.com/

مشاوره مدیریت کرج

کرج

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و یکی از کلان‌شهرهای ایران است. این شهر با ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ تن جمعیت، چهارمین شهر پرجمعیت ایران است. کلان‌شهر کرج نیز بیست و دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

کرج در کوهپایه‌های البرز مرکزی با وسعت ۱۶۰ کیلومتر مربع قرار دارد.


کرج تا قبل از تشکیل استان البرز در سال ۱۳۸۹ جزو استان تهران بود؛ با تشکیل استان البرز کرج به عنوان مرکز استان البرز قرار گرفت. این شهر به علت موقعیت جغرافیایی مناسب، داشتن شهرک‌های صنعتی ، موقعیت اقتصادی و همجواری با کلانشهر تهران بسیار مهاجرپذیر است.

کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و به همین دلیل به آن لقب «ایران کوچک» داده شده‌است. همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است، و بالاترین میزان رشد موالید یا زاد و ولد را به خود اختصاص داده‌است.


این شهر در میان کلان‌شهرهای ایران با رشد جمعیت سالانه ۴/۷ درصد یکی از بالاترین رشد جمعیت را دارد.

جغرافیای کرج

کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران، در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز گسترده شده‌است.
این شهرستان از شمال به شهرستان چالوس، از شرق به شهرستان تهران، از جنوب به شهرستان شهریار و از غرب به شهرستان ساوجبلاغ و شهرستان اشتهارد محدود است.

شهر کرج با طول جغرافیایی ۵۱ درجه و ۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه خاوری و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۴۸ دقیقه و ۴۵ ثانیه شمالی (پل تاریخی کرج، ورودی جاده کرج-چالوس)،
با ارتفاع ۱٬۲۹۷ متر از سطح دریا (ایستگاه راه‌آهن)، در فاصلهٔ ۳۶ کیلومتری شمال غربی تهران واقع شده‌است.
این شهر با مساحتی معادل ۱۷۵٫۴ کیلومتر مربع و حریمی به وسعت ۱۷۸٫۹ کیلومتر مربع در دامنه رشته‌کوه البرز مرکزی قرار دارد و مرکز شهرستان کرج می‌باشد.

جلگه پهناور کرج با ارتفاع متوسط ۱٬۳۲۰ متر از سطح دریا در مسیر راه ارتباطی وسائل نقلیه حامل کالاها وارداتی و صادراتی از مرز ترکیه و جمهوری آذربایجان و به مقصد تهران و بالعکس است.

رشته‌کوه‌های البرز همچون دیواری بلند استان مازندران را از کرج جدا کرده‌است. دهستان کرج در میان دره‌های پرپیچ و خم البرز و در اطراف جاده چالوس قرار دارند. از تونل کندوان تا روستا مراد تپه در غرب اشتهارد، حوزه فرمانداری کرج را تشکیل می‌دهد.

مراکز صنعتی کرج

کرج دارای تعداد زیادی واحدهای تولیدی و صنعتی است که در مناطق مختلف شهر یا عمدتاً در شهرک‌های صنعتی متمرکز شده‌اند.
برای نمونه دو شهرک صنعتی سیمین دشت و بهارستان مجموعاً بیش از ۴۷۰ واحد تولیدی فعال دارند و بیش از ۹۵۰ واحد دیگر در مناطق مختلف شهر و حومه آن قرار دارند.

خدمات شرکت افق پویان توسعه برای مشاوره مدیریت کرج عبارتند از:

خدمات مشاوره برنامه ریزی استراتژی کرج

خدمات مشاوره مدل کسب و کار کرج

خدمات مشاوره عارضه یابی کرج

خدمات مشاوره ساختار سازمانی کرج

خدمات مشاوره مدیریت برند کرج

خدمات مشاوره توسعه کسب و کار کرج

خدمات مشاوره خرید، ادغام و مشارکت (M&A)کرج

خدمات مشاوره برنامه بازاریابی و مارکتینگ پلن کرج

خدمات مشاوره برنامه ریزی فروش کرج

خدمات مشاوره مدیریت محصول کرج

خدمات مشاوره قیمت گذاری کرج

خدمات مشاوره مدیریت نوآوری کرج

شرح مختصر:
کرج ، کلان شهری تاریخی و گردشگری در مرکز ایران و مرکز استان کرج و نیز شهرستان کرج است. با وجود صنایع متنوع، مشاوره مدیریت کرج راهی برای …

منبع:
BusinessTK

Keywords:
مشاوره مدیریت کرج
مشاور مدیریت کرج
اقتصاد کرج
مدیریت کرج
شهر کرج

شهرک صنعتی نظرآباد

شهرک صنعتی نظرآباد – استان البرز

شهرک صنعتی نظرآباد – استان البرز مشاوره شهرک صنعتی نظرآباد کرج مشاوره مدیریت شهرک صنعتی نظرآباد شهرک صنعتی غیر دولتی سپهر...
EnglishPersian