Select Page


حاج امیر حسین جنتی مدیرعامل گیتی کالا ایرانیان و عضو هیات مدیره« گروه صنایع گیتی پسند» : محصولات «گروه صنایع گیتی پسند» ؛ از حالا با گیتی کالا

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران شبکه فروش گروه صنایع گیتی پسند با برند گیتی کالا افتتاح شده است، علیرغم کیفیت بالا و بسته بندی مرغوب محصولات ایرانی، یکی از مشکلات اساسی که در بخش صنعت و فروش کالا در بازارهای داخلی و صادراتی مشاهده می شود موضوع سیستم ضعیف پاسخگویی به مشتریان است و بر همین اساس گروه صنایع گتی پسند برای رفع این مشکل تصمیم به ایجاد شرکت گیتی کالا با هدف سیستم پاسخگویی بهتر به مشتریان در داخل و خارج از کشور گرفت. با کمک گیتی کالا مشتریان می توانند محصولات این گروه را از لحظه ثبت سفارش خرید تا پس از نصب به به صورت هوشمند در گوشی خود تنها از طریق نرم افزار چک کنند و به تمامی مشخصات از جمله سال ساخت و حتی اپراتور سازنده آن دسترسی داشته باشند.
امیر حسین جنتی مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند با بیان این مطالب به خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: یکی از مهمترین اهداف ما از حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران رونمایی از برند گیتی کالا است که این برند شبکه فروش محصولات گیتی پسند است.
امیر حسین جنتی با بیان اینکه گیتی کالا با رسالت ساخت و عرضه محصولات با کیفیت ایرانی و پاسخگویی دقیق به مشتریان ایجاد شده است خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات محصولات ایرانی در بازارهای داخلی و صادراتی علیرغم کیفیت و بسته بندی خوب، ضعف در در شبکه فروش و پاسخگویی به مشتریان است که این موضوع باعث شده است تا بسیاری از بازارها را از دست بدهیم.
وی افزود: گیتی کالا با هدف سیستم پاسخگویی به مشتریان در داخل و خارج از کشور ایجاد شده است و با استفاده از این سیستم، مشتریان می توانند پس از خرید محصول خود از طریق گوشی و نرم افرار به صورت لحظه ای فرآیند آن را رصد کنند.
وی ادامه داد: در گیتی کالا محصولاتی را که تولید می کنیم، مشتریان می توانند پس از گذشت حتی سال ها، تاریخ، ساخت و اپراتور و سایر مشخصات آن را چک کنند.
مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند اظهار کرد: ما به مشتریان از لحظه درخواست و سفارش کالا تا پس از نصب و خدمات پس از فروش ضمانتی ۲۰ ساله به آنها ارائه می‌کنیم و چنانچه کالا در طی این ده سال با هر مشکلی مواجه شود تمام هزینه های آن به صورت گارانتی رایگان توسط شرکت تقبل می شود، البته براساس آزمایشات ما عمر محصولات گیتی پسند بالای 50 سال است.
گیتی کالا هدف اولیه خود را پوشش دادن تمام بازار ایران تعریف کرده است و به مرور در کشورهای دیگر را پوشش می دهیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به فعالیت های گیتی پسند خاطرنشان کرد: عمده تولیدات گروه صنایع گیتی پسند در زمینه صنعت ساختمان است و از جمله این محصولات می توان به لوله و اتصالات، شیرآلات، انواع سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیم و کابل و گچ برگ اشاره کرد.
مدیرعامل گیتی کالا و عضو هیات مدیره گروه صنایع گیتی پسند تصریح کرد: هر یک از شرکت های گروه صنایع گیتی پسند به عنوان یک مجموعه 100 درصد خصوصی جزو شاخص های تولید این صنعت در منطقه خاورمیانه هستند و فعالیت های این مجموعه به شکلی است که در هیچ جای دنیا این تنوع تولیدات مختلف را در یک مجموعه متشکل پیدا نمی کنید.
وی با تاکید بر کیفیت بالای محصولات صنایع گیتی پسند افزود: مجصولات تولید شده در گروه صنایع گیتی پسند قابل رقابت با برترین محصولات مشابه اروپایی است.
امیر حسین جنتی با اشاره به ظرفیت های عظیم صادراتی در این گروه خاطرنشان کرد: به دلیل کیفیت بالای محصولات گیتی پسند، ما از توان رقابت پذیری بالایی برخوردار هستیم و برای نمونه می توانیم به سهم 50 درصدی در قسمت لوله تک لایه در بازار کشور افغانستان اشاره کنم و به قدری محصولات ما با کیفیت است که آن را تحت عنوان برندهای تقلبی تولید چین در بازار افغانستان به فروش می رسانند.Source link

EnglishPersian