Select Page


مهندس امید نجومی مدیرعامل شرکت« کیفیت اندیشان جهان نگر»: «فلکرا» تامین کننده کره گیاهی برای صنایع غذایی، شیرینی و شکلات

شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر زنجیره تولید و توزیع محصولات لبنی را متحول کرده است و با استفاده از پرسنل متعهد و مجرب ،آزمایشگاه تخصصی و پیشرفته ترین دستگاه ها در عرصه جهانی موفق به تولید محصولات متنوع ، با کیفیت و همطراز با استانداردهای بین المللی شده است، در حاشیه نمایشگاه بین المللی اگرو فود ۱۴۰۰ مهمان غرفه این شرکت بوده و با آقای مهندس امید نجومی مدیرعامل شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر گفت و گویی به شرح زیر انجام داده ایم
لطفا سوابق اجرایی خود را در صنعت مواد غذایی شرح دهید؟
من امید نجومی مدیرعامل شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر هستم از سال 83 در زمینه مشاوره ، طراحی ، ساخت کارخانجات صنایع غذایی ، سیستم های مدیریتی و سر ممیزی استانداردهای بین المللی و مدیریت فروش فعالیت داشته ام .
تاریخچه ای از فعالیت های شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر را برای مخاطبان ما توضیح دهید؟
شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر در سال 1389 با هدف تحول در تولید و توزیع محصولات لبنی با ویژگی های منحصر به فرد فعالیت های خود را آغاز کرد و در این راستا با بهره گیری از با تجربه ترین کارشناسان صنایع غذایی و پرسنل متعهد و مجرب ،آزمایشگاه تخصصی و پیشرفته ترین دستگاه ها در عرصه جهانی موفق به عرضه محصولات تخصصی در زمینه پروبیوتیک و مکملهای ویتامینه تاثیر گذار بربهبود سیستم ایمنی بدن شده است.
شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر چه محصولاتی را تولید می کند؟
در مجموعه ما کره گیاهی مخصوص صبحانه، کره مارگارین و روغن کره ای مخصوص شیرینی، کره های گیاهی مخصوص صنایع کاملا منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی و موازین دقیق بهداشتی با حداقل اسید چرب ترانس تولید می شود و تمامی محصولات دارای 6 ماه ماندگاری است.
مواد اولیه را چگونه تامین می کنید؟
با توجه به این موضوع که مواد اولیه روغن یک محصول استراتژیک است، سازمان صنعت، معدن و تجارت سهمیه ای را به شرکت ما اختصاص داده است و ما آن سهمیه‌ها را توسط تامین کننده‌های داخلی نظیر شرکت مارگارین، نگین همدان، طبیعت تامین می کنیم الباقی مواد اولیه‌ نیز وارداتی هستند.
چه استانداردهایی را کسب کرده اید؟
استاندارد های ملی و بین المللی؛ هدف ما رعايت اصول ايمني و رعايت بهداشت در تولید و افزایش سهم فروش بازار، افزايش رضايت مشتريان می باشد. رعايت اصول ايمني و رعايت بهداشت و جلوگيري از آلودگي محصول و سلامت آن براي مصرف كننده در تمامی مراحل توليد و رعایت الزامات قانونی و مشتری و ارتباط مناسب در زنجیره غذایی اعم از تامین کننده، مشتری، مراجع قانونی، و تمامی ذینفعان مي باشد كه در اين راستا الگوي اجرايي استاندارد ISO9001:2015 & HACCP را جهت نيل به اهداف خود برگزيده ايم. مديريت سازمان متعهد به اجراي اين خط مشي مي باشد وتمامي همكاران موظفند فعاليتهاي خود را در چارچوب اهداف تعيين شده و خواسته هاي اين استاندارد انجام دهند.
محصولات شرکت شما مورد توجه شرکت های فعال در صنعت شیرینی و شکلات بوده است در این زمینه توضیح دهید؟
از محصولات ما بخصوص روغن شکلات استقبال قابل توجه ای شده و در یک ماه اخیر بالغ بر 250 تن عرضه کرده ایم.
از چه محصولات جدیدی در سال 1400 رونمایی کرده اید؟
از ابتدای سال جاری R&D دو محصول جدید را آغاز و در مردادماه تاییدیه‌های بهداشتی و استانداردهای لازم را دریافت کردیم و اولین مشتری این محصولات شرکت پارس مینو است که از محصول ما برای تولید شکلات‌های صبحانه‌ استفاده می‌کند.
محصول شرکت ما با نام روغن مخصوص شکلات صبحانه تولید می شود و مزیتی که محصولات ما نسبت به رقبای خارجی و داخلی دارد؛ عدم استفاده از پالم است.
در مجموعه شما چه تعداد نیرو فعالیت دارند؟
در حال حاضر36 نفر به طور مستقیم، و بالغ بر 50 نفر غیر مستقیم با مجموعه ما همکاری می کنند.
آیا صادرات دارید؟
با توجه به اینکه محصول تولیدی ما جزو مواد اولیه استراتژیک است، امکان صادرات آن وجود ندارد اما قصد داریم تا پایان سال 1400 با گرفتن مجوزهای لازم محصولات تولیدی از جمله کره‌های گیاهی پسته، بادام زمینی، کره فندق، و کره گردو را صادر کنیم.
نکته آخر؟
هدف ما تحول در تولید و توزیع محصولات با کیفیت زیر نظر متخصصین با تجربه صنایع غذایی و رضایتمندی مشتریان عزیز استSource link

EnglishPersian