Select Page


دکتر محمدرضا آخوندی مدیر عامل «شرکت ایرانیان سونار» مطرح کرد: فروش آنلاین چمن مصنوعی برای اولین بار در « ایران سونار»

شرکت ایرانیان سونار با یک دهه فعالیت عرضه کننده چمن های سونار در بازار ایران، اکنون بزرگترین مرکز فروش چمن مصنوعی در کشور است. ایرانیان سونار به عنوان اولین و تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران شناخته میشود شرکت سی سی گراس به عنوان بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا، یکی از ۶ شرکت اصلی مورد تائید توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) و تنها شرکت دارنده این گواهی در منطقه آسیا و خاورمیانه است. داشتن کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب دو ویژگی اصلی چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است و قیمت چمن مصنوعی ارزان و رقابتی و گارانتی ۴۸ ماهه محصولات و ارائه خدمات پس از فروش مهمترین ویژگی شرکت ایرانیان سونار است.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با دکتر محمدرضا آخوندی مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار فارغ التحصیل رشته دکترای مدیریت استراتژیک کسب و کار گفت و گویی انجام داده است:
مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار با بیان اینکه این شرکت فعالیت خود را از سال ۸۸ در زمینه چمن مصنوعی آغاز کرده است خاطرنشان کرد: ابتدا در زمینه ساخت زمین های فوتبال فعالیت داشتیم و به مرور وارد حوزه تزئینی و دکوراسیون به صورت حرفه ای و تخصصی شدیم .
وی تصریح کرد: نماینده سی سی گراس در ایران شدیم که بزرگ ترین تولید کننده چرم مصنوعی دنیاست تا دو سال قبل که واردات انجام میدادیم پس از جلوگیری از واردات ما خود اقدام به تولید چمن مصنوعی رولی، تایلی و نواری کردیم.
دکتر محمدرضا آخوندی با اشاره به ظرفیت تولید این شرکت گفت: حجم تولیدات ایران سونار به لحاظ متراژ در سال حدود ۲۰۰ هزار متر مربع است.
وی ادامه داد: از محصولات ما در بالکن ها، ویلاها، زمین های ورزشی، باشگاه های ورزشی، مهد کودک ها، مدارس استفاده می شود.
دکتر محمدرضا آخوندی با برشمردن مزیت های رقابتی شرکت ایرانیان سونار افزود: یکی از مهمترین مزیت های ما نسبت به رقبا امکان استفاده راحت مشتریان و کاربران از محصولات شرکت است، ما محصول خام چمن مصنوعی را تبدیل به محصولات دیگر کردیم مثلا با آن چمن تایلی تولید می کنیم که می توان با اتصال به یکدیگر نیازی به نصب نداشته باشند همچنین چمن نواری تولید و چمن های رول های کوچک هایپری تولید کردیم این موارد باعث شده که استفاده و خرید برای مصرف کننده خیلی راحت تر باشد.
وی افزود: حتی در مناطق دورافتاده ی ایران هم مشتریان به راحتی میتوانند خرید کنند و کار خرید، نصب و استفاده از چمن مصنوعی را ساده کردیم مثلا تنها شرکتی هستیم که در فروشگاه های شهروند و هایپر استار فروش انجام میدهیم و همچنین تنها شرکتی هستیم که چمن تایلی تولید میکنیم چمن نواری تولید میکنیم.
مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار با اشاره به صادرات شرکت تصریح کرد: ما محصولات خود را به کشورهای منظقه نظیر عراق، آذربایجان و افغانستان صادر می کنیم.
دکتر محمدرضا آخوندی با اشاره به تاکید مشتری مداری در ایران سونار اظهار کرد: در زمینه مشتری مداری بخش خدمات بازار فروش شرکت با مشتریانی که خرید می کنند تماس میگیرند و موارد مختلف و میزان رضایت آن ها را چک میکنند.
مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار در پایان خاطرنشان کرد: الان اولین شرکتی هستیم که فروش آنلاین چمن مصنوعی را شروع کردیم تا پیش از این امکان خرید آنلاین چمن مصنوعی وجود نداشت.. همچنین در بحث ارتباط با مشتری ما در سوشیال مدیا حضور جدی داریم و پیج اینستاگرام شرکت بزرگترین پیج در این حوزه است، همچنین به صورت تلفنی با مشتریان در ارتباط هستیم و در فروشگاه های زنجیره ایی مثل هایپر استار شهروند و سایر نمایندگی های شرکت در سراسر کشور حضور داریم.Source link

EnglishPersian