Select Page


هیات مدیره انجمن نمایشگاه‌های بین المللی ایران با قائم مقام وزیر صمت دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش اخبارنمایشگاه ها به نقل از دنیای اقتصاد، در این مراسم، قائم مقام وزیر صنعت معدن تجارت ضمن حمایت از برگزاری منظم نمایشگاه‌ها، به حل مشکلات صنعت نمایشگاهی از طریق اتکا به توانایی این صنعت در همه بخش‌ها و نیز رفع موانع اداری آن تاکید کرد.
محمد صادق مفتح با اشاره به ظرفیت‌های بالای انجمن نمایشگاه‌های بین المللی کشور در ساماندهی صنعت نمایشگاهی، خواستار حرکت در مسیر رشد کیفی و برنامه‌ریزی در جهت تعریف رویدادهای موضوعی در حاشیه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی شد.
همچنین در این مراسم، سعید صیفی، رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین المللی ایران ضمن ارائه گزارش تفصیلی از وضعیت صنعت نمایشگاهی در دنیا و مقایسه استانداردهای بین المللی با وضعیت صنعت نمایشگاهی کشور، خواستار حمایت وزارت صمت از طرح‌های انجمن نمایشگاهی بین المللی ایران برای ساماندهی صنعت نمایشگاهی کشور شد.
در ادامه این نشست آقایان رحیم جلیلی؛ نایب رییس انجمن، امیرحسین سعید؛ آیت کاظم زاده دیگر عضو هیئت مدیره و کهرایی؛ بازرس انجمن به اتفاق هاشمی؛ دبیر کل این انجمن به بیان دیدگاه‌ها در خصوص مشکلات و چگونگی ساماندهی صنعت نمایشگاهی کشور پرداختند.Source link

EnglishPersian