Select Page

شهرک صنعتی اردستان استان اصفهان

مشاوره شهرک صنعتی اردستان استان اصفهان

شهرک صنعتی اردستان

شهرک صنعتی اردستان استان اصفهان

مشاوره مدیریت شهرک صنعتی اردستان

مساحت کلی شهرک 18 هکتار می باشد و زمین صنعتی آن 15 هکتار می باشد که تقریبا تمامی آن به بهره برداری رسیده است.

این شهرک واقع در استان اصفهان شهرستان اردستان می باشد و فاصله آن تا مرکز استان یعنی شهر اصفهان حدود 102 کیلومتر و با نزدیک ترین شهرستان 1 کیلومتر می باشد.

عملیات اجرایی شهرک صنعتی اردستان البرز

صنایع شهرک صنعتی اردستان

واحدهای بزرگ، متوسط متعددی در این شهرک صنعتی راه اندازی شده اند و هم اکنون در حال فعالیت می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:

تیرچه و بلوک برادران امیری ، چوبین گستر اردستان ، شرکت باربری استقلال ، شرکت کهن صنعت اردستان ، کارخانه پیشرو گستر فارس ، سایپا یدک و ایساکو (علی رضوانیان) ، رستوران مهتاب

آدرس شهرک صنعتی اردستان

استان اصفهان ، کیلومتر 95 جاده نائین-کاشان ، کمربندی شرستان اردستان

مکان های نزدیک شهرک صنعتی اردستان

نزدیکترین شهر و آبادیهای حومه شهرک صنعتی اردستان شامل شهرستان اردستان – چرمیهن – ناحیه صنعتی زواره اردستان – زواره – مهاباد – ناحیه صنعتی مهاباد – تلک آباد – روستای تاریخی امیران
کارخانجات دنیای فلز ، کاوه فولاد آریا ، ریخته گری سید عبدالوهاب محمدی
هستندکه همه آن ها
در دایره ای به مسافت ۵ – ۲۰ کیلومتری قرار دارند.

صنایع مجاز برای استقرار:

خدمات شرکت افق پویان توسعه برای شرکت های شهرک صنعتی اردستان

شرکت افق پویان توسعه، آماده همکاری در زمینه های متعدد خدمات مدیریت با شرکت های حاضر در شهرک صنعتی اردستان با شرایط ویژه می باشد؛
و برای سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی و یا توسعه کسب و کار در این شهرک را دارند خدمات ویژه ای ارائه می نماید که بعضی از این خدمات عبارت اند از:

خدمات مشاوره برنامه ریزی استراتژی

خدمات مشاوره مدل کسب و کار

خدمات مشاوره ساختار سازمانی

خدمات مشاوره مدیریت برند

خدمات مشاوره توسعه کسب و کار

خدمات مشاوره قیمت گذاری

خدمات مشاوره مدیریت محصول

خدمات مشاوره خرید، ادغام و مشارکت (M&A)

خدمات مشاوره برنامه بازاریابی و مارکتینگ پلن

خدمات مشاوره برنامه ریزی فروش

خدمات مشاوره مدیریت نوآوری

شرح مختصر:

شهرک صنعتی اردستان واقع در استان اصفهان و در کیلومتر 95 جاده نائین کاشان، کمربندی شهرستان اردستان قرار دادر مکان مناسبی برای کارآفرینی و سرمایه گذاری می باشد.

صنعت و اقتصاد استان اصفهان

مشاوره مدیریت اصفهان شرکت افق پویان توسعه

۱۵ درصد تولید ناخالص ملی صنعت مربوط به استان است، با بیش از ۹ هزار واحد صنعتی به عنوان صنعتی‌ترین استان کشور است.
صادرات در استان سالیانه ۱٫۴ میلیارد دلار است، ۷۰ درصد تولید فولاد کشور، ۵۰ درصد صنایع ساختمانی و سنگ و ۶۰ درصد مصنوعات طلای کشور در استان اصفهان تولید می‌شود.
اصفهان بیش از ۷۰ شهرک و ناحیه صنعتی و افزون بر ۹ هزار واحد تولیدی و صنعتی فعال دارد، به‌عنوان فعالترین استان کشور در حوزه صنایع کوچک است.

۱۸ هلیپد از سازمان فوریت‌ها پزشکی در استان به بهره‌برداری رسیده‌است. از سال ۱۴۰۰ شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران اداره کل غله استان آرد را به شکل اینترنتی به فروش می‌رسانید.

سال ۱۳۸۵- بخشهای عمده اقتصادی

صنعت کشاورزی معدن ساختمان خدمات

مشاوره مدیریت اصفهان شرکت افق پویان توسعه

صنایع نظامی، صنایع شیمیایی، پالایشگاه صنایع نفت و پتروشیمی، هواپیماسازی، صنایع غنیسازی اورانیوم، نیروگاه، صنایع سیمان، صنایع نساجی و چرمسازی، برق و الکترونیک، صنایع چوب، صنایع خودرو و موتور متحرکه،


صنایع دارویی وبهداشتی، صنایع غذایی و … دراستان اصفهان است. محورهاوقطبهای معدنی استان به چهارگروه تقسیم‌بندی می‌شوند:
۱ـ معادن سنگهای تزیینی (سنگ چینی، مرمرو …)، ۲ـ معادن مصالح ساختمانی (سنگ گچ، آهک و …)، ۳ـ معادن غیرفلزی (خاکنسوز و …)، ۴ـ معادن فلزی (طلا، آهن، سرب)

معدن

استان اصفهان با دارا بودن ۶/۶ درصد از مساحت کشور، ۷/۸ درصد از کل ذخایر معدنی کشور را در خود جای داده و از این لحاظ دارای رتبه دوم در میان دیگر استان‌های کشور است.


مجموع ذخیره قطعی و احتمالی استان، معادل ۳/۴ میلیارد تن است که سهم گروه‌های معدنی از آن به صورت مصالح ساختمانی ۸۴/۵ درصد (برابر ۲/۸میلیارد تن)،


مواد فلزی ۰/۹ درصد (برابر ۳۰ میلیون تن)، سنگ‌های تزئینی و نما ۱۱/۹درصد (برابر ۴۰۳میلیون تن) و مواد غیرفلزی ۲/۶درصد (برابر ۸۹ میلیون تن) است.
سهم استان اصفهان از ذخایر گروه‌های مواد معدنی در کشور به ترتیب شامل ۱۰/۳ درصد مصالح ساختمانی (رتبه نخست کشور)، ۲۳/۵ درصد از ذخایر سنگ تزئینی
و نما رتبه نخست کشور، ۰/۶ درصد از ذخایر فلزی (رتبه هشتم کشور) و ۳/۱ درصد از ذخایر غیرفلزی (رتبه دهم کشور) است.

توریسم

مشاوره مدیریت اصفهان شرکت افق پویان توسعه

استان از ز لحاظ طبیعی، جمعیتی، رفاهی، زیرساختی، اقتصادی و فرهنگی، تاریخی پتانسیل گردشگری دارد. بعد از تهران، اصفهان بیشترین ورود گردشگر خارجی را دارد، و در ۱۸۰ رشته صنایع دستی هنرمند شناخته شده دارد
و از نظر مرغوبیت رتبه یکم کشور است. همین‌طور از لحاظ تعداد ۶۰ مناطق نمونه گردشگری رتبه یکم کشور است. از کل حجم ورودی گردشگران خارجی، مرداد ماه رتبه اول را دارد؛


از مشکلات صنعت گردشگری فقدان برخورداری از سیستم کارت های اعتباری جهانی است که گردشگر بتواند بدون نیاز به حمل پول نقد، از آنها استفاده و مصرف کند در نتیجه، ناتوانی در کسب درآمد کافی.

کشاورزی

مشاوره مدیریت اصفهان شرکت افق پویان توسعه

برای پوشش گسترده‌تر این موضوع، به اعتراضات کشاورزان استان اصفهان رجوع کنید.
کشاورزی استان مشکل آب دارد.

در گذشته نظام حق آبه به نام طومار شیخ بهایی وجود داشت. سهم شهراصفهان از ۳۳ سهم برابر ۴ سهم است.
مناطقی مانند اصفهان، فلاورجان و خوراسگان در جزو ناحیه خاک هموار آبرفتی قرار دارندکه در یک سال می‌توان چندین نوبت محصول از آن خاک برداشت کرد. جزو بهترین خاک دنیا برای تولید محصول کشاورزی است.
کشاورزی شامل زراعت، باغداری، دامداری و دامپروری، پرورش ماکیان، پرورش زنبورعسل، جنگلداری و پرورش آبزیان است. استان حدود ۶۹ فراورده کشاورزی صادر می‌کند.


از میزان ۶ میلیون تن تولیدات بخش کشاورزی استان در سال ۱۳۸۶ ،۷۵ درصد به زراعت، ۱۵ درصد به امور دام و ۱۰ درصدبه امور باغبانی اختصاص داشته‌است.

دیمکاری استان بیشتر شامل گندم و جو بوده ومناطق دیمکاری استان، محدودبه قسمتی از جنوب و شمال غرب زمین های زیرکشت اصفهان در حاشیه زایندهرود و بخشهایی از شهرستانهای غربی و جنوبی استان است.
از مهمترین این محصولات می‌توان به میوه‌های هسته دار، دانه دار، بادام، گردو، پسته، خرما و … اشاره کرد.
بیشترین سطح در بین میوه‌ها سیب درختی، انار و انگور بیشترین سهم تولیدات باغی استان را به خود اختصاص داده‌اند و شهرستانهای سمیرم، اردستان و تیران و کرون بالاترین درصد تولید را دارا هستند.

استان اصفهان از نظر تولید میوه‌های دانه دار و هسته دار در کشور رتبه ۵ و ۴ است. همچنین شهر برزک به عنوان بزرگترین قطب تولید شاه‌توت کشور است تولید گل محمدی و اسانس آن در شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل از شهرت جهانی برخوردار است.
شهرستانهای نجف‌آباد، شهرضاو خوانسار به ترتیب بیشترین مقدار تولید عسل را دارد. تولیدآبزیان دراستان در دوگروه، ماهیان خوراکی سرد آبی (قزل‌آلا) و ماهیان گرم آبی (کپور، آمور و …)


و ماهیان زینتی، تقسیم می‌شود ۲۰۰ مزرعه ظرفیت ۲۷۰۰ تن ماهی در استان دارد. استان در تولید محصوالتی مانند سیبزمینی، پیاز، گوشت قرمز، گوشت مرغ، و تخممرغ به خودکفایی رسیده‌است.

استان اصفهان در بخش زراعت و باغداری از نظر سطح زیر کشت حدود ۲/۱۶ درصد از سطح کشور، از نظر تولید انواع محصولات زراعی، در تولید محصولاتی مانند سیب‌زمینی، پیاز، جو و ذرت علوفه‌ای در سطح کشور رتبه‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌است.
در زمینه تولید محصولات باغی استان اصفهان در تولید میوه‌های دانه دار نظیر سیب، گلابی، به، انار، بادام، زعفران و گیاهان دارویی در مقایسه با سایر استان‌های کشور رتبه‌های ۲ تا ۵ را دارد.


در تولیدات گلخانه‌ای نیز این استان چهارمین تولیدکننده محصولات گلخانه‌ای است. این استان ۱۲/۳۳ درصد از محصولات گلخانه‌ای کشور را تأمین می‌نماید.

در تولیدات دامی نیز با حدود ۶ درصد از کل واحد دامی کشور سالانه تولیدکننده بیش از یک میلیون تن تولیدات دامی گوشت قرمز و شیر می‌باشد که حدود ۹/۱ درصد از تولیدات دامی کشور است.
این استان از نظر میزان تولید شیر خام، تولید شیر به ازای هر راس گاو شیری صنعتی، تعداد گاوداری‌های شیری و ارزش اصلاحی گاو شیری اصیل و همچنین از نظر افزایش بهره‌وری در گاوداری‌های صنعتی رتبه اول کشور را داراست.

در زمینه تولیدات طیور استان اصفهان دارای حدود ۱۸۰۹ واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت حدود ۳۴ میلیون قطعه جوجه‌ریزی در هر دوره) حدود ۱۱ درصد ظرفیت کشور و همچنین ۱۵۳ واحد مرغداری تخمگذار با حدود ۹ درصد ظرفیت کشور است.
۱۰ درصد تخم مرغ کشور دراستان اصفهان تولید می‌شود این استان در حال حاضر رتبه نخست کشور در تعداد واحدهای مرغداری گوشتی و رتبه دوم در تولید گوشت مرغ را دارا است.
همچنین با دارا بودن تعداد ۴۸ واحد پرورش بوقلمون گوشتی، رتبه سوم کشوری و در تولید گوشت و در تولید محصولات شتر مرغ رتبه سوم کشور را داراست. ۶/۴۶ درصد از ظرفیت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشور در استان اصفهان قرار گرفته‌است.

صنعت فناوری پیشرفته

مشاوره مدیریت اصفهان شرکت افق پویان توسعه

در تیر سال ۱۴۰۰ نخستین آزمایشگاه صنعت ۴/۰ ایران برای هوشمندسازی انرژی در دانشگاه صنعتی اصفهان ساخته شد.

مناطق ویژه اقتصادی مصوب
منطقه ویژه اقتصادی شهرضا مربوط به تولید و فناوری شیمیایی
منطقه ویژه اقتصادی کاشان مربوط به ماشین آلات

بازار تجارت
اداره گمرک صادرات از استان اصفهان به ۹۸ کشور جهان دارد. مهمترین کشورهای هدف صادراتی استان اصفهان در شش ماه نخست سال جاری، عراق، چین، افغانستان، امارات و تایلند است.

منبع:
BusinessTK

Keywords:
شهرک صنعتی اردستان
شهرک صنعتی اردستان اصفهان
مشاوره شهرک صنعتی اردستان
مشاوره مدیریت شهرک صنعتی اردستان

مشاوره مدیریت اصفهان

راهنمای استراتژی موفق با 6 عدد

راهنمای استراتژی موفق با 6 عدد

راهنمای استراتژی موفق با 6 عدد شش عددی مهمی که در استراتژی های شما را راهنمایی می کنند از معیارهای تجربی استفاده کنید، شانس...
شرکت ناب استیل – تجلی زیبایی و مدرنیته - https://businesstk.com/

شرکت ناب استیل – تجلی زیبایی و مدرنیته

شرکت ناب استیل – تجلی زیبایی و مدرنیته شرکت ناب استیل – تحقق اصول تئوری ناب شرکت گروه صنعتی ناب استیل سهامی خاص تعداد کارکنان...
1400 06 17 خدمات مشاوره استراتژی 004

مشاوره استراتژی

1400 06 17 خدمات مشاوره عارضه یابی 006
1400 06 17 خدمات مشاوره مدیریت برند 002
1400 06 17 خدمات مشاوره Business Model 005

مشاوره

Business Model

1400 06 17 خدمات مشاوره مدیریت محصول 003

مشاوره مدیریت محصول

1400 06 17 خدمات مشاوره Marketing Plan 003

مشاوره

Marketing Plan

1400 06 17 خدمات مشاوره قیمت گذاری 003
1400 06 17 نوآوری 003 scaled

نیاز روز نوآوری

1400 06 17 کارآفرینی 007

نیاز روز کارآفرینی

1400 06 17 عارضه یابی 002

نیاز روز عارضه‌یابی

1400 06 17 پسا کرونا 002

نیاز روز پسا کرونا

1400 06 17 محیط زیست 003

نیاز روز محیط زیست

1400 06 19 ادج استراتژی 002

نیاز روز Edge Strategy

EnglishPersian