Select Page


غلامرضا کبیرزاده رئیس هیات مدیره شرکت «پارسی سام سپنتا»: رونمایی از چهار محصول جدید «سی سام » در نمایشگاه آگروفود 1400

روغن زیتون با طعم سیر، روغن با طعم لیمو، با طعم فلفل، سرکه بالزامیک و رب انار از محصولات جدید سی سام است

شرکت صنایع غذایی «پارسی سام سپنتا» فعالیت تجاری خود را با نام تجاری سی سام در زمینه تولید فرآورده های روغنی از جمله روغن کنجد در سال 93 آغاز کرده و از همان ابتدا با اعتماد راسخ بر اصل کیفیت و رضایت مشتری، در کنار نو آوری ها و محصولات جدید پا به عرصه ی تولید گذاشت و با اتکا به مدیریت کارآمد و پرسنل مجرب و استفاده از مدرن ترین سیستم های تولید موفق به دریافت استانداردهای ملی شده است.
این شرکت با راه اندازی کارخانه خود در منطقه ماهدشت کرج با هدف تامین کیفیت و نوآوری بیشتر در تولید انواع محصولات روغنی فعالیت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر با توجه به تعهد مدیریت به تولید محصول کاملا با کیفیت و سالم، برند سی سام جایگاه خود را در سفره خانواده های ایرانی تثبیت نموده و در پی توجه به انتقادات سازنده مصرف کننده و جلب رضایت مندی آنان گام برمی دارد و همچنین تنوع در محصولات مختلف، ترکیب روغن با طعم های مختلف را در دستور کار قرار داده است.
غلامرضا کبیرزاده از چهره های خوشنام، با سابقه و پیشکسوت بازار مواد غذایی کشور، که اکنون ریاست هیات مدیره شرکت پارسی سام سپنتا را به عهده دارد در حاشیه نمایشگاه آگروفود 1400 در گفت وگو با خبر نگار اقتصاد و نمایشگاه، گفت: شرکت پارسی سام سپنتا با برند محصولات سی سام، درکنار سایر برندهای هلدینگ صنایع غذایی ما فعالیت دارد و این هلدینگ علاوه بر تولید محصولات سی سام، در زمینه پخش و توزیع محصولات شرکت های بزرگ صنایع غذایی کشور نیز فعالیت می کند و در حال حاضر در چارچوب فعالیت شرکت شکر افشان ایرانیان، فعالیت بازرگانی و پخش محصولات غذایی را نیز انجام می دهید و بسیاری از شرکت ها محصول خود را به شرکت پخش ما تحویل داده و ما آنها را در شبکه بازار و فروشگاه ها توزیع می کنیم.
ضمن معرفی خودتان، بفرمایید به عنوان یکی از پیشکسوت های بازار مواد غذایی، نمایشگاه امسال را چگونه ارزیابی می کنید و شرکت شما از چه محصولات جدیدی رونمایی کرده است؟
غلامرضا کبیرزاده رئیس هیات مدیره شرکت پارسی سام سپنتا هستم و 42 سال سابقه در بازار مواد غذایی دارم که از بازار چای تا روغن و شبکه توزیع و سایر محصولات را شامل می شود. ما از جوانی از بازار تهران فعالیت را شروع کرده ایم. همه تجار و برند های مختلف ما را میشناسند و به همین دلیل از غرفه ما نیز زیاد بازدید می کنند.
ما 4 محصول جدید را در نمایشگاه آگروفود رونمایی کردیم و روغن های طعم دار شامل: روغن زیتون با طعم سیر، با طعم لیمو، با طعم فلفل، سرکه بالزامیک و رب انار از محصولات جدید ماست.
این نمایشگاه به دلیل ادغام با نمایشگاه شیرینی و شکلات از رونق بیشتری برخوردار شده است و موجب نشاط و رونق نسبی اقتصاد خواهد شد و امیدوارم که دولت موانع را کاهش دهد و حداقل مانع جدید ایجاد نکنند تا تولید کنندگان بتوانند مشکلات خود را حل کنند.
آیا در زمینه روغن و برند سی سام صادرات هم دارید؟
روغن کالای اساسی است و اجازه صادرات ندارد اما اخیرا گفته شده که می توانید کنجد را صادر کنید و ما مذاکرات اولیه را با سه چهار کشور انجام دادیم
غیر از برند سی سام، از برند دیگری در شرکت استفاده شده است؟
برند های دیگر را در مجموعه هلدینگ و شرکت های دیگر مجموعه به کار گرفته ایم. به عنوان مثال یک شرکت برای شبکه توزیع داریم و در زمینه های دیگر نیز از سایر برندها استفاده می کنیم اما برای روغن از سی سام استفاده می شود. ما یک شرکتی داریم به نام شکر افشان ایرانیان که در زمینه توزیع مواد غذایی کار می کند و محصول 38 شرکت را تحویل گرفته و توزیع می کند.
در شرکت پارسی سام سپنتا فقط محصولات سی سام را در این کارخانه تولید و عرضه می کنیم.
در کارخانه تولیدی و شرکت های دیگر چقدر اشتغال دارید؟
ما یک تیم فروش حرفه ای برای فروش سی سام داریم، 4 شعبه در بازار تهران داریم، یعنی در بهترین نقاط تهران ما به صورت عمده فروشی و بنکداری توزیع داریم یک پخش مویرگی نیز در جاده کرج کیلومتر 9 داریم که حدود 130 پرسنل دارد و از حدود 62 ویزیتور و مابقی مدیران و سرپرست فروش و راننده و کادر اداری و … هستند.
در کارخانه تولیدی هم 115 نفر مشغول به کار هستند اعم از کارگر و مدیران تولید و مسئولان فنی و نگهبانان و …
اولین شرکت ما شرکت شکر افشان ایرانیان بود و در سال 1366 مبنای کار خود را بر توزیع مواد غذایی گذاشتیم. اما به تدریج به سمت تولید محصولاتی مانند روغن رفتیم.
ویژگی محصولات شما در بازار نسبت به رقبا و سایر محصولات چیست؟
نقاط قوت و وجوه تمایز محصولات این شرکت شامل: استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه سالم جهت تولید محصول، بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و فناوری روز دنیا در راه اندازی کارخانه جدید، نیروی متخصص و مجرب انسانی و اهمیت به رضایت مشتری به عنوان بالاترین اولویت شرکت است.Source link

EnglishPersian