Select Page


سید ابراهیم حسینی مدیرعامل شرکت «بهشیر نجم حسام»: رونمایی از مارگارین بسته بندی شده خانوار «شرکت بهشیر نجم حسام» در نمایشگاه آگروفود

شرکت بهشیر نجم حسام در سال 1390 در زمینی به مساحت 4000 متر مربع  تاسیس شد و پس از تکمیل پروژه ساخت از سال ۹۱ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع بستنی آغاز کرد  و در سال ۹۹ خط تولید خود را برای فرآوری و بسته بندی انواع روغن و چربی های گیاهی و حیوانی توسعه داده است و هم اکنون یکی از فعال ترین شرکت ها در این زمینه است و همچنین  طرح های توسعه ای برای فرآوری خامه قنادی را برای آینده دارد.

سید ابراهیم حسینی مدیرعامل شرکت بهشیر نجم حسام با بیان اینکه سبد محصولات تولیدی این شرکت داری تنوع بالایی است گفت: ما انواع کره های گیاهی،حیوانی روغن های شورتنینگ، روغن های مخصوص قنادی و بسته بندی کره در اوزان مختلف را تولید می کنیم.

وی افزود: تا سال ۹۹ در زمینه خامه قنادی و بستنی کار می‌کردیم و در راستای تحقق شعار سال 99 یعنی جهش تولید؛ با ورود به صنعت مارگارین اقدام به تکمیل سبد محصولات خود کردیم.

حسینی با اشاره به اینکه آزمایشگاه شرکت ما یکی از مجهزترین آزمایشگاه های صنعت مواد غذایی کشور را دارد که مورد تایید معاونت غذا و دارو سازی و سازمان ملی استاندارد است؛ تصریح کرد: این شرکت با QC به‌دنبال اطمینان از حفظ و بهبود کیفیت محصولات خود است، کنترل کیفیت؛ شرکت را ملزم به ایجاد فضایی می‌کند که در آن هم مدیریت و هم کارمندان برای بهتر شدن وضعیت تلاش می کنند، این کار با کمک آموزش پرسنل، ایجاد معیارهایی برای کیفیت محصول و آزمایش محصولات برای بررسی تغییرات معنی‌دار آماری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهشیر نجم حسام با اشاره به کسب دستاوردها و استانداردهای لازم در صنعت مواد غذایی توسط این شرکت خاطرنشان کرد: شرکت بهشیر نجم حسام در سال 96 و 97 به عنوان واحد نمونه تولید نظرآباد انتخاب شده است و تمامی محصولات خود را با تاییدیه و مهر استاندارد تولید می کند، همچنین موفق به کسب سیب سلامت از معاونت غذا و داروی کشور و دریافت گواهینامه های بین المللی ایزو ۲۲۰۰۰ ایزو ۹۰۰۱ و HACCP از کانادا شده است.

وی با تاکید به اهمیت اشتغالزایی در این شرکت تاکید کرد: در راستای اشتغالزایی برنامه های توسعه ای خود را گسترش داده ایم و در حال حاضر 100 نیرو به صورت مستقیم در دو شیفت و صدها نیروی دیگر به عنوان عامل های فروش  در کل استانهای کشور با مجموعه ما همکاری می‌کنند ‌.

مدیرعامل شرکت بهشیر نجم حسام با بیان اینکه صادرات نقش مهمی در برنامه های این شرکت دارد؛ گفت: ما به کشورهای افغانستان و عراق خامه قنادی صادر می کنیم و برای توسعه صادرات خود در آینده ای نزدیک برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم.

حسینی با اشاره به میزان تولید شرکت بهشیر نجم حسام گفت: با توجه به اینکه یکسال از ورود ما به حوزه تولید مارگارین می گذرد؛ ما بالغ بر بالغ بر ۱۰۰۰ تن در ماه مارگارین تولید می کنیم و ازسوی دیگر با توجه به اینکه بستنی محصولی فصلی است ماهیانه 300 تن بستنی و 200 تن خامه قنادی در شرکت ما تولید می شود.

وی با اعلام اینکه در نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود 1400 از محصولاتی جدیدی رونمایی کرده ایم افزود: ما در این نمایشگاه از مارگارین بسته بندی شده خانوار به صورت ۱۰، 50، 100 و ۲۵۰ گرم رونمایی کردیم که با استقبال قابل توجه ای از سوی بازدیدکنندگان روبرو شده است.

حسینی با اشاره به چالش ها و موانع پیش روی شرکت خود تصریح کرد: قطی برق در یکسال اخیر زیان زیادی به میزان تولیدات شرکت وارد کرده است؛ وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل قطعی برق، برای تولیدات خود مجبور به استفاده از شفیت شب شدیم و تعدادی از ماشین آلات و دستگاه ها خراب شده است.

وی در پایان با تاکید بر لزوم موانع زدایی از تولید اظهار داشت: با توجه به اینکه ما هر ساله طرح‌های توسعه‌ای را در دستور کار قرار می دهیم؛ توقع می رود انجمن صنعت ها در مدت زمانی کوتاه پذیرای ما باشند اما متاسفانه با موانع زیادی روبرو می شویم، در یکسال اخیر که وارد صنعت مارگارین شده ایم برای عضویت در انجمن این صنعت با مانع زیادی روبرو شدیم و 8 ماهطول کشید تا وارد مجمع شویم. ورود به انجمن با توجه به نقش آن در تامین راحت تر مواد اولیه،  تاثیر قابل توجه ای در افزایش  اشتغالزایی،تولید و رونق کسب و کار ما دارد.Source link

EnglishPersian