Select Page

واحد مستقل

خدمات واحد مستقل سازمانی

ما در افق پویان توسعه با همکاری متخصصان خبره در گروه‌های متعدد تخصصی صنعتی، مدیریتی، بازاری و … تلاش می‌کنیم تا نیازهای شرکت شما را به بهترین شکل ممکن، مرتفع کنیم.
برای رفع نیازهای شما به واحد‌های خاص مدیریتی، همانند واحد استراتژی، عارضه‌یابی، حسابداری مدیریت و … و همچنین، کاهش هزینه و دغدغه شما، اقدام به تشکیل واحد‌های مستقل سازمانی برای شما، مطابق و ویژه نیازهای کسب‌وکار شما، می‌نماییم.
در واقع، واحد مستقل سازماني، واحد تخصصی تابع شرکت شما می‌باشد كه به منظور اعمال اختيارات و انجام وظايف تخصصی مورد نیاز شما در شرکت افق پویان توسعه تشکیل می‌گردد.
این نوع واحد سازمانی، از طرفی، تمامی نیازهای شرکت شما به تخصص مربوطه را پاسخگو خواهد بود و هرآنچه شما از آن واحد، انتظار دارید را به شما ارائه می‌دهد و از طرف دیگر با کاهش هزینه‌های شما، جهت استقرار واحد خاص و کاهش دغدغه‌ها و درگیری‌های کاری، به شما کمک می‌کند تا نیرو و تلاش خود را صرف تخصص خود نمایید.
ما در افق پویان توسعه، مطمئن هستیم که شرکت‌ها با پرداختن به تخصص اصلی خودشان و توسعه آن، موفق‌تر هستند و برای تحقق این مهم، واحد‌های مستقل سازمانی را برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی طراحی نموده‌ایم تا با کاهش دغدغه‌های صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد سازمان‌ها در موفقیت هرچه بیشتر آن‌ها، سهیم باشیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص واحد‌های مستقل سازمانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پیشنهاد ما

مشاوره استراتژی

مشاوره

Business Model

مشاوره مدیریت محصول

مشاوره

Marketing Plan

نیاز روز نوآوری

نیاز روز کارآفرینی

نیاز روز عارضه‌یابی

نیاز روز پسا کرونا

نیاز روز محیط زیست

نیاز روز Edge Strategy

عوامل مؤثر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری خدمات ورزشی

عوامل مؤثر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری خدمات ورزشی

عوامل مؤثر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری خدمات ورزشی بررسی عوامل مؤثر بر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری با در نظر گرفتن اثرات...
کاربرد حسابداری مدیریت

کاربرد حسابداری مدیریت برای سازمان ها و شرکت ها

کاربرد حسابداری مدیریت برای سازمان ها و شرکت ها حسابداری مدیریت در عین حال که بر روی عملیات داخلی سازمان و شرکت تمرکز دارد،...
استراتژی توسعه صادرات

استراتژی توسعه صادرات در بازارهای خارجی در صنعت پتروشیمی

استراتژی توسعه صادرات در بازارهای خارجی در صنعت پتروشیمی ارائه الگویی جهت تدوین استراتژی ها ی توسعه صادرات در بازارهای خارجی با...
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

EnglishPersian