Select Page


آگروفود ١٤٠٠ با حضور مجدد و فعال شركتهاي خارجي پس از وقفه كرونا
لادن ملکی، مدیر اجرایی شرکت پالارسامانه مطرح کرد: حضور مجدد شش كشور خارجي در نمايشگاه ايران آگروفود ١٤٠٠

پس از یک وقفه یکساله به دلیل همه گیری کرونا، مشارکت شش كشور خارجي در نمایشگاه آگروفود 1400 برای انتقال تکنولوژی های صنایع موادغذایی و کشاورزی دستاورد بزرگی محسوب می شود.

لادن ملکی، مدیر اجرایی شرکت پالارسامانه در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزي، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته “ایران آگروفود 2021 با حضور 276 شرکت و واحد توليدی داخلی و 30 شرکت خارجی يا نمايندگيهاي آنان در فضایی در تاریخ 31 شهریور تا 3 مهرماه مهرماه 1400 در برگزار می شود.
وی افزود: ایران آگروفود 1400 در فضایی به مساحت 30 هزار متر مربع نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن های 5، 6،7 ، 8-9، 35، 38 و فضاي باز سالنهاي يادشده برگزار خواهد شد.

مدیر اجرایی شرکت پالارسامانه تصریح کرد: این نمایشگاه با اهدافی چون ارتقاء سطح دانش فنی و فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات و تم های نمايشگاه، معرفی توانمنديها و پيشرفت های کشورمان در زمينه های صنعت موضوعی نمايشگاه ، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غير نفتی کشور، آشنائی شرکت کنندگان و بازديدکنندگان متخصص از نمايشگاه با آخرين دست آوردهای علمی و صنعتی شرکت کنندگان و تولید کنندگان داخلی و خارجی در زمينه های موضوعی نمايشگاه، تشويق و ترغيب توليد كنندگان براي رقابت سالم و هدفمند در عرصه اين صنعت و ايجاد فضا جهت ارتباط مستقيم توليد كنندگان با متخصصین برگزار می شود.

وی با اشاره به تلاش های برگزارکننده و شریک تجاری خارجی این نمایشگاه از حضور نمایندگان کشورهای خارجی در این رویداد خبر داد و افزود:تعداد شركت كنندگان خارجي بدلیل محدودیت سفرهای برون مرزی در سطح بین المللی ناشی از شیوع بیماری کووید 19 نسبت به سنوات قبل از پاندمی کرونا کاهش یافته است. اما خوشبختانه پس از یک وقفه موجه و عدم حضور یکساله شرکت کنندگان خارجی با تلاشهای مستمر برگزارکننده و شریک تجاری خارجی این نمایشگاه شرکت کنندگان خارجی در قالب پاویون آلمان، برزیل، ترکیه و سایر شرکت کنندگان یا نمایندگی های آن ها از کشورهای اسپانیا، ایتالیا و هلند بار دیگر در نمایشگاه ایران آگروفود 2021 حضور خواهند یافت وی افزود: حضور مشارکت کنندگان خارجی در آگروفود 1400 برای انتقال تکنولوژی های صنعت مواد غدایی است و کالافروشی از سوی آن ها در نمایشگاه صورت نخواهد گرفت.

ملکی تاکید کرد: نمایشگاه امسال علی رغم محدودیتها و ملاحظات ناشی از شیوع بیماری کووید 19 از استقبال فراتر از انتظار توسط تولیدکنندگان داخلی نیز برخوردار بوده است و شرکت کنندگان داخلی آخرين دست آوردهاي خود را در زمينه فرآورده ها و محصولات غذائي، صنايع تبديلي، ماشين آلات، تجهيزات و تكنولوژي صنايع غذائي، بسته بندي و واحدهای تحقيقاتی و پژوهشی درمعرض ديد دست اندرکاران و متخصصان خواهند گذاشت.

مدیر اجرایی پالار سامانه تاکید کرد: نکته مهمی که در برگزاری نمایشگاه ایران آگروفود 2021 در نظر گرفته شد؛ پیش از ثبت نام و جانمائی کلیه دستورالعملها و پروتکل های بهداشتی تدوین شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شرکت سهامی نمایشگاهها در اختیار متقاضیان مشارکت قرار گرفت، تا شرکت کنندگان پیش از هر چیز رعایت این نکات را در راستای حفظ سلامت عمومی مد نظر داشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بازدید حضوری از این نمایشگاه فقط مختص متخصصان و دست اندرکاران (در قالب مذاکرات B2B بوده و نمایشگاه برای بازدید عموم آزاد نیست.Source link

EnglishPersian