Select Page


سید هادی مظلومی مدیر فروش شرکت «ستاک»: تولید محصولات ستاک منطبق بر جدیدترین استاندارهای علمی تکنولوژیکی در دنیا
تولید روزانه 120 تن محصول تا شش ماه آینده در شرکت ستاک

تولید کلوچه و بیسکویت در اقتصاد ایران نه تنها به عنوان یک کالا و یکی از محصولات صنایع غذایی، بلکه به عنوان نمادی ازسوغات مناطق مختلف کشور و تاریخ ایران مورد توجه مردم و حتی جهانگردان خارجی است و مسافران و گردشگران در بازدید از شهرهای ایران، اغلب انتخاب کلوچه های مختلف را در سبد خرید خود دارند و بازار کلوچه در اغلب شهرهای ایران داغ است. اما یکی از شرکت های معتبر و صاحب نام در این زمینه که تولید کلوچه و بیسکویت را در فعالیت خود قرار داده و به بازارهای مختلف عرضه می کند، شرکت ستاک است. این شرکت دو محصول پر طرفدار خود را با ۵۰ مدل و طعم مختلف با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی به بازار عرضه می کند و علاوه بر بازار داخلی، به بازارهای عراق و افغانستان و پاکستان صادرات دارد.
صنایع غذایی ستاک با محصولات با کیفیت منطبق بر استاندارهای روز جهانی فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه تولید کلوچه و بیسکویت فله با تناژ روزانه 2 الی 3 هزار تن آغاز کرد. در سال ۹۳ حجم تولیدات شرکت ستاک به روزانه ۲۰ تن و تا سال ۹۵ این میزان به رقمی بالغ بر ۴۰ الی ۵۰ تن رسید. صنایع غذایی ستاک با محصولات با کیفیت منطبق بر استاندارهای روز جهانی در طی سالیان فعالیت خود موفق به کسب دستاوردهای مهمی در عرصه تولید و صادرات شده است.
از سوی دیگر، با توجه به تقاضای جامعه در خرید سبوس در جهت تامین ویتامین ها، بهبود گوارش و تامین فیبر مورد نیاز بدن، در سال های اخیر موضوع تولید سبوس نیز در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. همچنبن تولید با آرد جو و بیسکویت سبوس دار نیز با توجه به تقاضای بازار مورد توجه قرار گرفته است.
سید هادی مظلومی مدیر فروش شرکت ستاک با بیان این مطالب به خبرنگار نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: شرکت ما فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه تولید کلوچه و بیسکویت فله با تناژ روزانه آغاز کرد.
مظلومی افزود: در سال ۹۳ حجم تولیدات شرکت ستاک به روزانه ۲۰ تن و تا سال ۹۵ این میزان به رقمی بالغ بر ۴۰ الی ۵۰ تن رسید.
مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: با تغییر سیاست گذاری های شرکت و R&D مبتنی بر تکنولوژی های روز جهانی و استفاده از مشاورین خارجی محصولات جدیدی تحت عنوان بیسکویت سبوس دار و چند غله تولید کردیم و با کمک تبلیغات و افزایش محصولات موفق شدیم میزان تولید خود را به 60 تن رسانده و در حال حاضر روزانه بالغ بر ۷۰ الی ۱۰۰ تن محصول تولید می کنیم.
مظلومی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای طرح های توسعه شرکت میزان تولیدات ما در شش ماه آینده بالغ بر ۱۲۰ تن خواهد بود.
مدیر فروش شرکت ستاک خاطر نشان کرد: این شرکت دو دسته محصول تولید می کند که شامل: بیسکویت با پایه آرد جو و بیسکویت سبوس دار چند غله است.
وی تاکید کرد: محصولات شرکت ستارک مشابه داخلی ندارد و ما اولین تولید کننده بیسکویت جو و بیسکویت سبوس دار چند غله هستیم.
مظلومی خاطرنشان کرد: این دو محصول در تنوع بالغ بر ۵۰ مدل و طعم مختلف با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی تولید می شود.
وی با تاکید بر سلامت محور بودن محصولات شرکت ستاک افزود: در طعم های محصولات ستاک از اسانس استفاده نمی‌شود و تمامی طعم دهنده های مورد استفاده طبیعی هستند.
مظلومی ادامه داد:: برای نمونه درصد قابل توجهی از مواد اولیه در بیسکویت سبوس دار چند غله با طعم نارگیل به جای آرد از پودر نارگیل استفاده می شود و همچنین در محصولات کاکائویی به جای استفاده از اسانس مستقیم پودر کاکائو جایگزین شده است.
وی با اشاره به دستاوردهای صادرات شرکت بیسکویت ستاک خاطرنشان کرد: روزانه بین ۳۰ الی ۴۰ تن از محصولات ستاک به کشورهای عراق افغانستان و پاکستان صادر می شود.
مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: علیرغم مشکلات قیمتی و موانع پیش رو از سوی دولت؛ این شرکت موفق شده ایم سهم قابل توجهی را در بازارهای کشورهای منطقه به دست اورد که دستاورد بزرگی است.
وی در پایان با اشاره به مشکلات و چالش های پیش روی شرکت ستاک افزود: افزایش قیمت اولیه، نوسانات بازار ارز، تحریم… از جمله موانعی است که سد راه ما قرار گرفته است اما در در مجموعه ستاک سعی کرده ایم روی پای خود ایستاده و برای رشد فعالیتهای خود تلاش کنیم و بر مشکلات تولید در شرایط رکود تورمی، تحریم، کرونا و… حاکم شویم و نه تنها تولید را حفظ کرده ایم بلکه تنوع تولید و همچنین بهبود کیفیت و محصولات جدید با سبوس و طعم ها و شکل های مختلف را مورد توجه قرار
داده ایم.Source link

EnglishPersian