Select Page


بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس بیش از 57 هزار کاربر در یک ماه اخیر از صفحات تخصصی صنایع غذایی وبسایت اخبار نمایشگاه ها بازدید کرده اند

به گزارش اقتصاد و نمایشگاه، سه نمایشگاهی بین المللی ایران آگروفود، شیرینی و شکلات ایران و غلات، نان و آرد در روزهای 31 شهریور تا 3 مهرماه 1400 برگزار شد، آمار گوگل آنالیتیکس به ما نشان می دهد که در آستانه برگزاری نمایشگاه تخصصی یک صنعت میزان بازدید از صفحه تخصصی آن رویداد در وبسایت اخبار نمایشگاه ها با رشد چشمگیری مواجه می شود بر همین اساس در آستانه برگزاری نمایشگاه های صنایع غذایی صفحات این سه رویداد در پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها با استقبال زیادی از سوی کاربران مواجه شد. پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها با درج به روزترین اخبار، مصاحبه، تحلیل و تولید محتوای تخصصی موفق شده است در بیشتر کلید واژه ها و عناوین نمایشگاهی در صفحه و لینک اول گوگل قرار گیرد.

گروه رسانه ای صنعت نمایشگاهی ایران، با سابقه ترین و پرمخاطب ترین رسانه صنعت نمایشگاهی در کشور است که از سه رسانه هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه، پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها و کتاب سال صنعت نمایشگاهی تشکیل شده است.

گزارش پیش رو، گزیده‌ای از آمار و نرخ بازدیدکنندگان پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها است که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است. گوگل آنالیتیکس یک ابزار تحلیل‌گر شرکت گوگل می باشد. این ابزار تحلیل‌گر می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را دربارۀ ترافیک ورودی در اختیار مدیران یک وب‌سایت‌ قرار دهد. اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت، شناخت کاربران، جذب بیشتر مخاطبان و پیشرفت آن ایفا کند.

آمار ماهیانه و هفتگی بازدید از صفحات تخصصی صنایع غذایی
بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس، در یک ماه منتهی به برگزاری نمایشگاه های صنایع  غذایی تعداد 57 هزار نفر از صفحات تخصصی مرتبط با صنایع غذایی اخبار نمایشگاه ها بازدید کردند و در یک هفته منتهی به برگزاری نمایشگاه ها 20 هزار نفر از این صفحات دیدن کردند.

آمار بازدید در روزهای برگزاری نمایشگاه

صفحات تخصصی نمایشگاه های صنایع غذایی در روزهای برگزاری نمایشگاه که از 31 شهریور تا 3 مهرماه 1400 برگزار شد، با استقبال چشمگیر مخاطبان و فعالان صنایع غذایی مواجه شد. بر طبق آمار گوگل آنالیتیکس میزان بازدید از این صفحه در روزهای برگزاری نمایشگاه به طور متوسط روزانه بیش از 4 هزار بازدید بوده است.



Source link

EnglishPersian