Select Page


یازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک از 21 تا 24 دی ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC) واحدهای تولیدی ارائه دهنده کالاها، اجناس و خدمات مربوط به حوزه مادران، کودکان و نوزادان را گردهم می آورد تا نوین ترین دستاوردهای خود را عرضه کنند.

در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک هر آن چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی گرفته تا انواع کالاها و صنایع مختلف نوزاد و کودک ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار می گیرد.

در این نمایشگاه ها گروه های کالایی چون، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل‌های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب‌ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک‌ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان و وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی حضور خواهند داشت.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک  توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور، از 21 دی ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های تهران با رعایت پروتکل های برپا خواهد شد.Source link

EnglishPersian