Select Page


پیام دکتر حسن زمانی مشاور وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بیست و هشتمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته : “ايران آگروفود” آخرين دستاوردهاي صنایع غذایی را در مسیر کمک به اقتصاد کشور عرضه می کند.

کشاورزی به عنوان بستری برای رشد اقتصادی، بهبود امنیت غذایی و حفظ منابع طبیعی محسوب می گردد. بر همین اساس صنايع غذایی با توجه به آثار مستقيم و غير مستقيمي كه در بخشهای مختلف كشاورزي و صنعتی بر جاي مي گذارد، در شكوفايي كشورها نقش بسزايي دارد.
با عنایت به اهميت مواد غذائي در حيات فردي و اجتماعي و نیز روند رو به رشد توليد محصولات كشاورزي در كشورمان، توجه به صنايع تبديلي و به كار گيري دانش‌فني روز، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بي ترديد برگزاري نمايشگاههاي بين المللي تخصصي در این زمینه يكي از موثرترين راهكارها جهت انتقال فناوری، تبادل اطلاعات و بازاريابي در زمينه هاي مختلف این صنعت، مهم مي باشد که نهایتاً منجر به رشد این صنعت و ارتقاء سطح کمی وکیفی تولید کشورمان در راستای امر توسعه صادرات غیر نفتی می گردد و همچنین برپایی چنین نمایشگاهی جایگاه مناسبی را جهت ارائه ظرفيت توليد و صادرات کشورمان و ارائه نوآوريهای بازار ايران به تجار و بازرگانان خارجی ایجاد می نماید.
بیست و هشتمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته– ايران ‌آگروفود – نيز در راستای هر چه تخصصی تر شدن و بهره‌گيری از ظرفیت‌های مشارکت‌کنندگان و بازديدکنندگان، برگزار مي‌گردد و شرکت‌کنندگان داخلــی و خارجی آخرين دستاوردهاي خود را در زمينه فرآورده‌ها و محصولات غذائي، صنايع تبديلي و صنايع مرتبط، ماشين‌آلات، تجهيزات و تكنولوژي صنايع غذائي، بسته بندي و تجهيزات جانبي، ماشين آلات و تجهيزات كشاورزي و آبياري، نهاده‌ها و صنايع كشاورزي و واحدهای تحقيقاتی و پژوهشی، در معرض ديد علاقمندان خواهند گذاشت. «ايران آگروفود» آخرين دستاوردهاي صنایع غذایی را در مسیر کمک به اقتصاد کشور عرضه می کند و کمک قابل توجهی در امنیت غذایی، رشد محصولات غذایی و کمک به معیشت مردم خواهد بود.
درخاتمه اینجانب ضمن ابراز خرسندی از تداوم برپایی این نمایشگاه، مراتب سپاسگزاری خود را از مجریان، انجمن‌ها، مشارکت‌کنند‌گان و نهادهای دولتی و خصوصی که با حضور در این نمایشگاه و عرضه محصولات خویش امکان برگزاری این رویداد بین المللی را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فراهم نموده اند، اعلام
می دارد.Source link

EnglishPersian