Select Page


با افزایش تمایل افراد به وجود شفافیت و همچنین کاهش مساحت در محیط های اداری امروز، محبوبیت پارتیشن های شیشه ای نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است. بسیاری علت این محبوبیت را به امکان عبور نور و داشتن حداقل ضخامت دیوارهای شیشه ای نسبت می دهند. در ایران هم مانند بسیاری از کشورهای دیگر، طراحان و کارفرمایان بسیاری تمایل به خرید پارتیشن اداری و پیروی از سبک طراحی داخلی مدرن دارند و همین مسئله موجب پیشرفت صنعت پارتیشن سازی و صنایع تولید مبلمان اداری در کشور شده است.

علل افزایش محبوبیت خرید اینترنتی پارتیشن اداری

با در نظر گرفتن اهمیت زمان در روزهای اخیر، برای خرید هر نوع کالا وجود یک مرجع معتبر خرید اینترنتی و یا وب سایتی جهت نقد و برسی کالا بیش از پیش حائز اهمیت شده است. علت این محبوبیت، امکان برسی و مطالعه توضیحات فنی مرتبط با گروه کالاهای همسان در فروشگاه های اینترنتی می باشد. زمانی که شما فرصت مقایسه و کسب اطلاعات در زمینه یک کالا را برای کاربر فراهم می سازید، این ویژگی مستقیماً بر فروش بالاتر و از همه مهم تر رضایت بیشتر کارفرما تاثیر بسزایی می گذارد.

ماجرای شکل گیری مجموعه  Partition.ir  

در سال 98 ایده ی اولیه فروشگاه اینترنتی پارتیشن به ذهن تیم ما رسید. آنچه برای ما اهمیت داشت این بود که ساختار سایت براساس نیازکاربران در فضای اینترنت باشد و هرشخصی با هر نوع کاربری بتواند محصول مورد نیاز خود را پیدا کند و از همه مهم تر با ویژگی های آن محصول آشنا شود. با برسی همکاران فعال در این زمینه به کند بودن روش محاسبه قیمت در پروژه ها و عدم وجود مرجعی برای محاسبه قیمت با ضریب خطا کم مواجه شدیم. این مسئله ایده شکل گیری استارتاپی برمحوریت محاسبه قیمت آنلاین پارتیشن و ساخت مجموعه ای کامل از تمام فرم های پارتیشن برای هر نوع کسب و کار شد.

غرفه پارتیشن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی

پس از دوسال فعالیت در زمینه تامین پارتیشن پروژه های بزرگ و همکاری با طراحان و دفاتر معماری متعدد، این بار تصمیم گرفتیم تا با داشتن 59 پروژه موفق اجرا شده در نمایشگاه مبلمان اداری حضور داشته و میزبان علاقه مندان و کارفرمایان متعددی باشیم.

” ما معتقدیم که رضایت مشتری، اولویت کسب و کار ماست “

سالن 41 غرفه 18 – مجموعه partition.ir

58793_021 راهنمایی و مشاوره توسط کارشناسان ما در پارتیشنSource link

EnglishPersian